• Материјал за ковање Процес

  Материјал за ковање Процес

  Персонализација на фалсификувани производи тука, во нашата компанија често ги следи следните чекори:
 • прилагодено Отковки

  прилагодено Отковки

  Фалсификувани производи тука во "Jianxin" вклучуваат торзија оружје, вретена оска, прстенест шарки, зглоб фрлачи, клинови, железнички кованици, контрола на оружјето
 • Примери за корисници

  Примери за корисници

  Во почетокот, клиентот изрази својата Непознавањето со фалсификувани компоненти приколка, но, исто така, покажаа својата доверба во индустријата
 • фабрика турнеја

  фабрика турнеја

  Главната фалсификување производи тука во нашата компанија се фалсификувани торзија оружје, вретена оска, прстенест шарки, зглоб фрлачи.

ПРОИЗВОДИ

фалсификување можности

 • суровини

  Jianxin е во состојба да обезбеди различни видови на челик кованици, вклучувајќи нерѓосувачки челик кованици, јаглероден челик кованици, од легиран челик кованици, и многу повеќе. Отворен калап кованици често се донесени тука за да се произведе евтино и со висок квалитет фалсификување компоненти.

 • Мувла дизајн и производство

  Има вкупно од 1600 комплети на калапи тука во нашата компанија. Корисниците можат да изберат било кој од нив за обработка за да се минимизираат трошоците. Ние извршување попис, расчистување и снимање на секоја недела за да се обезбеди дека средствата за производство како што е предвидено.

 • фалсификување опрема

  Jianxin опрема фалсификување е составен од многу различни машини кои вршат метал фалсификување, термичка обработка и површинска обработка, со специфична опрема, вклучувајќи триење завртка печат, термичка обработка печка, снимен детонација машина, фалсификување на печат, пневматски фалсификување чекан, удирање машина итн

 • суровини-materials_02
 • cj06
 • 19e5241a
 • cj04

Испраќам барање

WhatsApp Онлајн Chat!