• falsifikim Procesi

  falsifikim Procesi

  Customizing e produkteve të falsifikuara këtu në kompaninë tonë shpesh ndjek hapat e mëposhtëm:
 • Forgings Custom

  Forgings Custom

  Produktet e falsifikuara këtu në "Jianxin" përfshijnë armët rrotullim, spindles bosht, varet unazore, throwers grusht, wedges, forgings hekurudhore, kontrolli i armëve
 • Shembuj të konsumatorëve

  Shembuj të konsumatorëve

  Në fillim, klienti ka shprehur mosnjohja e tij me komponente të falsifikuara rimorkio, por gjithashtu tregoi besimin e tij në industrinë e
 • Fabrika Tour

  Fabrika Tour

  Produktet kryesore fallsifikimit këtu në kompaninë tonë janë të falsifikuara armët rrotullim, spindles bosht, varet unazore, throwers grusht.

PRODUKTET

falsifikim Aftësitë

 • Lende e pare, lende e paperpunuar

  Jianxin është në gjendje të ofrojë lloje të ndryshme të forgings çelikut, duke përfshirë forgings çelik inox, forgings çeliku të karbonit, aliazh çeliku forgings, dhe më shumë. forgings hapur vdesin shpesh janë miratuar këtu për të prodhuar me kosto komponente efektive dhe me cilësi të lartë fallsifikimit.

 • Mold Design dhe Prodhim

  Ka një total prej 1600 grupe të bukur këtu në kompaninë tonë. Klientët mund të zgjidhni ndonjë prej tyre për përpunimin e të minimizuar koston. Ne kryerjen marrjen e inventarit, pastrimin dhe regjistrimin e çdo javë për të siguruar që të ardhurat e prodhimit siç është planifikuar.

 • falsifikim Pajisje

  Jianxin pajisje falsifikim është i përbërë nga shumë makina të ndryshme që kryejnë falsifikim metalike, trajtim të ngrohjes dhe të trajtimit të sipërfaqes, me pajisje të veçanta, duke përfshirë një shtyp vidë fërkime, furre trajtim të ngrohjes, qëlloi prish makinë, forcon shtyp, çekiç pneumatik falsifikim, punching machine etj

 • të para-materials_02
 • cj06
 • 19e5241a
 • cj04

Enquiry

WhatsApp Online Chat!